KNOX

Szafka nocna wykonana z dbałością o każdy detal

knox2

Szafka nocna - klasyka gatuku

– dwie ciche szuflady
– trzy wersje frontu do wyboru
– frezowane detale

 

Funkcjonalność

Zaprojektowana aby to co w niej chowamy, odkładać bez najmniejszego szmeru. Klasyczna w kształcie, nadzwyczajnie estetyczna. Naturalnie solida.

 
wood4

Rodzaj drewna

Wykonujemy meble których zadaniem jest trwać i służyć. Interesują nas tylko rzeczy trwałe i solidne. Podstawowy materiałem produkcyjnym jest drewno dębowe, sezonowane i suszone do 8% wilgotności. Na zamówienie tworzymy meble także z drewna jesionowego, bukowego, sosnowego.

 

Projektant - Wojciech Mierzwa

Wojciech Mierzwa (ur. 1989) jest polskim projektantem wzornictwa przemysłowego.
Ukończył kierunek wzornictwo przemysłowe na Politechnice Koszalińskiej i studiował na Seinäjoki University of Applied Sciences – SeAMK (Finlandia). Jego projekty zasilają kolekcje takich marek jak HENNIL czy DOKI. Prezentował swoje prace na wielu wystawach zagranicznych i krajowych m.in. London Design Festival, Helsinki Design Week, IMM Cologne, Warsaw Home czy ISH Frankfurt. Jego wzornictwo charakteryzuje, przede wszystkim logika konstrukcji oraz śmiałe połączenia drewna i stali. Ponadczasowe wzornictwo było nagradzane wyróżnieniami m.in. w konkursie DOBRY WZÓR. Jako projektant korzysta ze swojego praktycznego doświadczenia w pracy z drewnem i stalą, wykorzystując przy tym numeryczne sposoby obróbki materiału. Jest założycielem studia projektowego METAFOR, blisko współpracującego z krajowymi producentami mebli i urządzeń specjalistycznych.